CGI v České republice

Společnost CGI byla založena v roce 1976 v kanadském Montrealu a v současné době sdružuje kolem 72 500 profesionálů ve více než 40 zemích světa. CGI je předním poskytovatelem IT služeb a zavazuje se maximálně pomáhat svým klientům uspět na trhu. CGI nabízí zkušenosti, stabilitu, inovativní řešení a především profesionály ve svém oboru. To vše je potřebné k dosažení úspěšných výsledků, nejen pro naše klienty, ale i pro naše zaměstnance. Každý jeden z nich je váženým členem CGI, protože je možné participovat na akciovém programu společnosti a přispívat tak k dalšímu jejímu rozvoji . Více o společnosti CGI najdete na www.cz.cgi.com

Java Bootcamp Trainee – tréninkový program

Co říkáš na velmi intenzivní školení v Javě v mezinárodní společnosti, která Ti za účast ještě zaplatí?

Jsi absolvent vysokoškolského studia, studuješ poslední ročník, nebo již pracuješ a jsi juniorní JAVA nadšenec? Máš za sebou spoustu školních projektů, děláš kamarádům webovky, nebo už umíš jiný programovací jazyk a chceš přesedlat naplno na javu?

CGI Java Bootcamp je tříměsíční tréninkový program, během kterého Tě proškolíme v programovacím jazyce JAVA tak, aby ses po skončení Bootcampu mohl/a stát platným zaměstnancem naší společnosti a zapojit se do projektových týmů pro zákazníky v České republice i zahraničí.

Startujeme 1. února 2019 v Ostravě!

https://youtu.be/92BzgkPP4-U

Jak bude Bootcamp probíhat?

Nejprve 3 měsíce velmi intenzivního školení: Java SE/EE, OOP, EJB, SQL, PL/SQL, Oracle, web technologie HTML/CSS/JavaScript, Spring, Hibernate, vypracování dvou interních projektů, hned od začátku Bootcampu smlouva na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou, a následně plynulý přechod na plný pracovní úvazek jako Junior JAVA PROGRAMÁTOR!

Co od Tebe očekáváme?

• dlouhodobý zájem o programování, nejlépe znalost objektově orientovaného programování
• nadšení pro věc, čím více času dáš do samostudia během Bootcampu, tím Ti to půjde lépe
• v programování máš už pár menších projektů/aplikací za sebou, vůbec nevadí, že jen školních
• jsi absolvent/ka vysokoškolského studia (IT), nebo student/ka posledního ročníku se zájmem o práci na plný úvazek (např. chybí Ti už jen poslední úpravy na diplomce), případně juniorní JAVA nadšenec
• plynulou znalost českého nebo slovenského jazyka a pokročilou znalost anglického jazyka (B2 - slovem i písmem)
• zájem pokračovat po skončení tréninkového programu ve spolupráci s naší společností jako zaměstnanec na hlavní pracovní poměr

Společně se CV nám prosím pošli i ukázku svého kódu podle vlastního výběru, nejlépe v jazyce java, ze které bychom mohli vyčíst Tvou úroveň znalosti programování.

Co můžeš očekávat Ty od nás?

Absolventi minulých ročníků pracují jako java programátoři nebo integrační specialisté na projektech pro vyhodnocování rizik finančních institucí, v týmech tvořící aplikace pro správu toku bankovních transakcí, v anti-financial crime týmu, ale třeba i na projektech pro řešení dopravních komplikací nebo na sportovních aplikacích.

Kromě u zajímavých projektů u nás nabízíme:

• Účast na zisku společnosti (Profit Participation Plan)
• Firemní akciový program (Share Purchase Plan)
• Profesní rozvoj postavený na certifikovaných vzdělávacích programech
• 25 dní dovolené
• 3 sickday
• Plně hrazená krátkodobá nemoc (do 30ti dní)
• 105 CZK stravenky
• Benefit plus program - 900 CZK/měsíc
• Firemní snídaně 1x za měsíc
• Bonus za doporučení
• A mnoho dalších!

I v tak velké firmě jako je CGI najdeš přátelské zázemí. Možnosti a rozsah projektů v mezinárodní společnosti jsou zároveň něco, co Ti každá malá firmička nenabídne. Souhlasíš? Tak to Tě bude práce v CGI zajímat. Ozvi se nám.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Technologická 373/4, 708 00  Ostrava-Pustkovec, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Nadstandardní lékařská péče, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, kafetérie, příspěvek na vzdělání, zvýhodněné půjčky zaměstnancům, zdravotní volno/sickday, firemní akce, vyhrazený čas na inovace

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Čeština (výborná), Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

CGI CS&EE

Trainee programy. Pozice je vhodná pro absolventy.

 

Kontakt

CGI CS&EE
Marek Lakota
Telefon: +420 734 686 318