CGI v České republice

At CGI, we call our employees members because all who join CGI are building their own company - one that has grown to 70,000 professionals located in more than 40 countries. Founded in 1976, CGI is a leading IT and business process services company committed to help clients succeed. We have the expertise, stability and dedicated professionals, all needed to achieve results for our clients and for our members. Learn more at www.cgi.com.

SAP Konzultant - Obchod a Logistika

O čem to všechno je?

Věnujete se SAPu a chcete pracovat jako konzultant pre SAP Integrátora?
Pro naši TRM divizi (Transport, retail a manufacturing) hledáme posilu do týmu SAP SD konzultantů.
Naše projekty jsou pro převážně české zákazníky střední až velké velikosti, kdy pracujeme na projektech od začátku po postimplementační podporu.

Co budete dělat?

• Poskytování odborné podpory pro modul SAP SD, LE, sběr požadavků a spolupráce na návrhu řešení
• Účast na SAP projektech v roli konzultanta a nebo vedoucího teamu
• Vypracovává procesní analýzy, tvoří funkční specifikace, tvorba nabídek
• Odpovědnost za proces implementace (od analýzy, po testování a support)
• Nastavování a customizace modulu SAP SD, LE
• Zadávání práce a komunikace s týmem ABAP programátorů
• Příprava technické dokumentace a manuálů, komunikace s key users
• Důkladně a přesné splnění úkolů v očekávaném čase a v souladu se standardy kvality

Co od Vás očekáváme?

• Dobrá znalost českého a anglického jazyka (slovem i písmem), znalost dalšího jazyka vítána.
• Zkušenosti s modulem SAP SD, LE
• Zkušenosti a reference z implementačních projektů (i jako klíčový uživatel)
• SAP certifikace výhodou
• Schopnost a motivace učit se řešení nejen systémů SAP.
• Přístup orientovaný na zákazníka, dobrá komunikační dovednost .
• Výborné analytické myšlení.
• Schopnost pracovat efektivně a zodpovědně v různorodých týmech.
• Mobilita, zodpovědnost, svědomitost, spolehlivost, samostatnost.
• Znalosti nástrojů a softwarových aplikací včetně prezentací a spreadsheets vítány.
• Nezávislý člen týmu s vynikajícími organizačními schopnostmi a schopností zvládat více úkolů ve stanoveném čase.

Co nabízíme?

• Možnost se zapojit do profesionálního týmu SAP Konzultantů
• Pravidelný kontakt se zákazníkem
• Technický růst a možnost se rozvíjet v naši společnosti
• Účast na zisku společnosti (Profit Participation Plan)
• Firemní akciový program (Share Purchase Plan)
• Profesní rozvoj postavený na certifikovaných vzdělávacích programech
• Možnost působení na zahraničních projektech
• 25 dní dovolené
• 3 sickday
• Multisport karta
• Plně hrazená krátkodobá nemoc (do 30ti dní)
• 105 CZK stravenky
• Benefit plus program - 900 CZK/měsíc
• Firemní snídaně 1x za měsíc
• Bonus za doporučení
• A mnoho dalších!

Informace o pozici

Místo pracoviště

Laurinova 2800/4, 155 00  Praha-Stodůlky, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Mobilní telefon, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, kafetérie, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, zvýhodněné půjčky zaměstnancům, možnost občasné práce z domova

Požadované vzdělání

Vzdělání není podstatné

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

CGI CS&EE

Kontakt

CGI CS&EE
Martin Blaho
Telefon: +420 733 167 634