CGI v České republice

Společnost CGI byla založena v roce 1976 v kanadském Montrealu a v současné době sdružuje kolem 72 500 profesionálů ve více než 40 zemích světa. CGI je předním poskytovatelem IT služeb a zavazuje se maximálně pomáhat svým klientům uspět na trhu. CGI nabízí zkušenosti, stabilitu, inovativní řešení a především profesionály ve svém oboru. To vše je potřebné k dosažení úspěšných výsledků, nejen pro naše klienty, ale i pro naše zaměstnance. Každý jeden z nich je váženým členem CGI, protože je možné participovat na akciovém programu společnosti a přispívat tak k dalšímu jejímu rozvoji . Více o společnosti CGI najdete na www.cz.cgi.com

Application support

O čem to všechno je?

Budete pracovat na mezinárodním projektu se zaměřením na přepravu, kdy práce s uživateli bude Váš každodenní chleba. Že nemáte rád vysedávání na telefonu? To je jen dobře, protože 90% věcí se dá vysvětlit po mailu!

Co budete dělat?

• Podporu uživatelům, kteří využívají naší aplikaci a to hlavně po emailu a občas i po telefonu (cca 10%)
• Pracovat s requesty – dohlížet, aby vše bylo v pořádku zaznamenané, vyřešené a analyzované
• Budete denně komunikovat s našimi vývojáři
• Monitorování, troubleshooting aplikace dle zadání a dodržování SLA bude Vašim denním chlebem
• Eskalovat problémy, se kterými si už nebudete vědět rady
• Budete se podílet na RFC, včetně analýzy, testování a tréninku uživatelů

Co od Vás očekáváme?

• Analytické myšlení, hledání kořene problému, ne jen rychlé opravování
• Základní znalost SQL (selecty) a ochotu naučit se zbytek
• Schopnost denně komunikovat s uživateli na profesionální úrovni
• Pokročilou znalost angličtiny (alespoň B2) a češtiny/slovenštiny (plynule) je podmínkou
• Výhodou je základní znalost programování (OOP)

Co Vám můžeme nabídnout?

• Účast na zisku společnosti (Profit Participation Plan)
• Firemní akciový program (Share Purchase Plan)
• Profesní rozvoj postavený na certifikovaných vzdělávacích programech
• Možnost působení na zahraničních projektech
• 25 dní dovolené
• 3 sickday
• Plně hrazená krátkodobá nemoc (do 30ti dní)
• 105 CZK stravenky
• Multisport kartu
• Benefit plus program - 900 CZK/měsíc
• Firemní snídaně 1x za měsíc
• Bonus za doporučení
• A mnoho dalších!

Informace o pozici

Místo pracoviště

Londýnské náměstí 881/6, 639 00  Brno-Štýřice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Mobilní telefon, notebook, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, občerstvení na pracovišti, zvýhodněné půjčky zaměstnancům, zdravotní volno/sickday, možnost občasné práce z domova, firemní akce

Požadované vzdělání

Vzdělání není podstatné

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

CGI CS&EE

Kontakt

CGI CS&EE
Radka Puščiznová
Londýnské náměstí 881/6
639 00  Brno-střed-Štýřice
Česká republika
Telefon: +420 733 167 688