CGI v České republice

Společnost CGI byla založena v roce 1976 v kanadském Montrealu a v současné době sdružuje kolem 72 500 profesionálů ve více než 40 zemích světa. CGI je předním poskytovatelem IT služeb a zavazuje se maximálně pomáhat svým klientům uspět na trhu. CGI nabízí zkušenosti, stabilitu, inovativní řešení a především profesionály ve svém oboru. To vše je potřebné k dosažení úspěšných výsledků, nejen pro naše klienty, ale i pro naše zaměstnance. Každý jeden z nich je váženým členem CGI, protože je možné participovat na akciovém programu společnosti a přispívat tak k dalšímu jejímu rozvoji . Více o společnosti CGI najdete na www.cz.cgi.com

.Net Developer

Popis pozice

• Navrhování a vývoj enterprise řešení na základě funkčních i technických požadavků zákazníka
• Podpora a optimalizace vyvinutých řešení
• Psaní technických specifikací

Co požadujeme

• Prokazatelné zkušenosti s vývojem v C#/.NET s odpovídající znalostí ASP.NET MVC 5+ (Ajax, Json, jQuery), html, html5, Entity Framework a LINQ
• Praktická znalost OOP
• Znalost webových GUI frameworků (Knockout, AngularJS) výhodou
• Dobrá znalost implementace webových služeb (WCF, REST)
• Dobrá znalost vývoje a ladění v T-SQL
• Základy administrace MS SQL Server
• Odpovídající znalost návrhových vzorů (GoF, Dependency Injection, Inversion of Control)
• Znalost platforem Windows 10 Universal Apps a Windows Presentation Foundation výhodou
• Znalost Microsoft Azure – IaaS a PaaS pro webové aplikace výhodou
• Znalost návrhových jazyků a nástrojů (UML / Enterprise Architect, Visio)
• Dobrá angličtina psanou i mluvenou formou
• Rádi mezi sebou přivítáme pragmatického, flexibilního a zákaznicky orientovaného týmového hráče, který chce sdílet nápady a je otevřený i virtuální spolupráci

Co nabízíme

• Projekty v různých obchodních oblastech (finance, telco, průmysl apod.) s celosvětovým dosahem
• Možnost být součástí celého projektového cyklu (od analýzy přes návrh až k vývoji, testování, podpoře a optimalizaci)
• Stabilní zázemí – jsme jedna z největších IT/konzultačních společností na světě
• Konkurenceschopný plat
• Podíl na zisku společnosti (Profit Participation Plan) a akciích (Share Purchase Plan)
• Profesní rozvoj a růst formou školení s certifikací a sdílení znalostí a zkušeností
• Možnost pracovního nasazení v zahraničí a změny pracovních rolí
• Množství různých firemních benefitů a sportovních akcí

Informace o pozici

Místo pracoviště

Praha-Stodůlky, Plzeň

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, mobilní telefon, notebook, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, kafetérie, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, zdravotní volno/sickday, možnost občasné práce z domova, firemní akce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

CGI CS&EE

Kontakt

CGI CS&EE
Radka Puščiznová
Londýnské náměstí 881/6
639 00  Brno-střed-Štýřice
Česká republika
Telefon: +420 733 167 688